BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 stalkurr

Tuštuma.

Viskas eina į pabaigą ir iš naujo prasideda. Maždaug taip jaučiuosi dabar. Jėgos senka, bet kylu į šviesą. Keista, tiesa? Kaip keli mėnesiai gali pakeisti viską.

Daug kartų prisėdau prie šio Blog’o ir mąsčiau.  Apie ką? Nežinau. Tiesiog sėdėjau. Sėdėjau ir laukiau priežasties rašyti.  Laukiau, kada galėsiu išsilieti, bet štai ir dabar, nežinau ką darau.

Mano širdyje atsirado daug vietos, tad dabar ten taip tuščia. Nyku. Net baisu pažvelgti vidun. Kažkada ją pažinojau. Ji paskendo. Ir išniro visiškai tuščia.

Atsiradus šitiek vietos ir pati jaučiuosi tuščia. Keista, kaip visad troškau tos tuštybės, bet dabar ji manęs netenkina. Tai kvaila. Mano norai kvaili. Viskas kvaila.

Tie kvaili norai save pačią naikinti seniai išnykę. Likę tik du randai, ir tai ne mano pačios padaryti. Bet jie mane liūdina, nes primena žalą, kurią kartais sau pati darydavau, nors šie randai ir ne mano darbas. Tiek klaidų pridariau praeityje.. bet tai žmogiška. Aš žmogus. Darau klaidas. Ir kaip žmogus, darau jų dar daugiau.

Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras ↓

#1   Jesse Phillips 2013-05-16 @ 13:57

Vėliau mokykloje ta tuštuma augo bei augo ir mano smalsumas rasti kažką, bet ką, kas galėtų ją užpildyti. Pirmiausia pradėjau nuo menkų dalykų, tokių kaip pavogtos cigaretės iš mane užgauliojančio dėdės. Bet tokie pojūčiai nebuvo pakankamai stiprūs, kad padėtų užsimiršti ir užpildyti tuštumą. Tad aš lengvai nepasidaviau. Aš, Jenifer, stipri kaip plienas, tad gausiu tai, ko noriu. Kaip gera „hakerė“, aš sugebėjau prieiti prie daugelio dalykų, apie kuriuos eilinis žmogus neturėtų nė menkiausio supratimo. Aš radau tai, ko ieškojau, ir gavau, ko norėjau. Pornografiją.

Palikti komentarą