BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 stalkurr

Tai dabar aš egzistuoju…

Kaip žinote, gyvenimas buvo tiesiog beviltiškai liūdnas ir vienintelis dalykas, mane dar laikantis, buvo tai ką aš turėjau, iš ko dar sugebėčiau pasidžiaugti. Ne, niekada nebandžiau savižudybės, ir duok Dieve, niekada nebandysiu to daryti šitaip gėdingai.

Bet pastaruoju metu… viskas pasikeitė. Galbūt todėl, neradau apie ką rašyti, nes viskas mano galvoje buvo taip paika, nesudėliota… Arba, mano gyvenimas buvo tuščias ir pilnas juodų skylių.

Taigi dabar, su manimi kalbasi bernai. Nei iš šio, nei iš to. Ir žmogus kurį įsimylėjau, kartais prilenda. Aš tikrai nepagražėjau, tad nematau kodėl jie pradėjo su manimi kalbėtis. Taip sakant, nuo ketvirtos klasės tarp manęs ir bernų stojo didžiulė sieną dėl vieno liūdno įvykio. Ir tai, kad aš įsimylėjau, tą sieną sumažino…o dabar?

Aš vis dar elgiuosi truputį atšiauriai su bernais, bet niekaip negaliu to pakeisti. Kartais svajoju būti kitu žmogumi, kuris nėra patyręs jokios išdavystės. O man daug sunkiau.

Ir dabar kai su manimi bendrauja, jaučiuosi nei šiaip, nei taip. Lyg kažkoks svetimšalis metus prabuvęs kalnuose. Ką gi, tai ne melas. Aš prabuvau internete. Bet nelabai bendravau. Dienos būdavo tuščios ir velniškai ilgos. Net nebūdavo įdomu jame sėdėti, kartais net norėdavau išeiti ir stebėti, kad ir paukščius, bet neradau drąsos. Juk ką aš veiksiu? Kur eisiu? Niekur.

Iki šiol, jiems nerūpėjau, kaip jie - man. Juokinga būtų manyti, kad mane įsimylėjo. Ne, aš mokykloje uždara. Kaip užrakinta dėžutė.

Žinokit, praeis dar vienas ilgas laiko tarpas iki kito mano įrašo. Po velnių, juk vasara, man stojamieji į dailės mokyklą, o kur dar visi kontroliniai mokykloje. Kažin, ar dvejetas daug reiškia, bet mano tėvai nebūtų labai patenkinti.

Ar kas nors galėtų palaikyti mano širdį? Nes ji sujaukta vasaros vėjo. Ir šie jausmai Jam, ir dar tos baimės dėl to kas laukia. Nelabai, man tos širdies reikia.

Velnias, sujaukiau šį įrašą. Ketinau rašyti tik apie bernelius, bet gavosi košė.

Kerli - Scream.

P.S. Lauke žaidžia griaustiniai, jų žaidimai mane gąsdina. Bet lietus mane ramina, nors jis sugrąžino liūdesį, kurio tariausi atsikračiusi. Šiandien verksiu. Bet rytoj širdis nebus tokia sunki.

Juk šitaip veikia logika, tiesa?

Patiko (0)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą