BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 stalkurr

Sugriuvusi siena

Tiek daug ribų peržengta. Šią dieną. Praeitas naktis. Dienose, kurios dar ateis. Ir ašaros. Jų išlietą, jų buvę ir jos palikusios žymę.  Galbūt dar yra akyse.

Daug laiko išlikau stipri, bandžiau atsisakyti senų pagundų. Bet tiesa tiesiog atkeliavo pas mane. Ryžtą priešintis atėmė. Viskas lyg sutrupėjo, netgi žemė sudrebėjo. Tamsa greitai apglėbė pečius ir skausmas nuramino.

Šią akimirką gyvenu dviejose pusėse. Vienoje, kur aš vėl paskendus ir kitoje, kur įsikibus toliau siekiu savo tikslų. Tai trikdo. Tokios priešingos pusės plėšo mane per pus. Bet nėra niekur kitur vietos.

Netgi piešiniai, netgi mano pačios mintys mane skaudina. Kol kas, menas man buvo viskas. Bet dabar, netgi tai yra atimta iš manęs ir nežinau daugiau ką aš darau. Nebenoriu nieko daryti.

Čia apvalus labirintas. Besikartojantis filmas.

Kimbra - Settle Down

She wants to take you far, from the city lights and sounds, into the dark.

Patiko (0)

Rodyk draugams3 komentarai ↓

#1   ALGdas 2012-06-20 @ 21:03

Gerai, kad čia nesimaišo cigaretės… alkoholis. O tyluma - tai ženklas prieš audrą, kaip gyvenimo permainą į darbą, į draugystę, į užsibrėžtąjį Siekį. Todėl esi laiminga.

#2   Ladonna K. Sears 2013-06-12 @ 17:00

Pirmiausia reiktų patikrinti ar negresia tiesioginis pavojus, kaip audra, kruša ir t.t. Tada tiesiog nieko nedarykite. Atsisėskite, atsikvėpkite, bandykite nusiraminti. Negalvokite apie blogiausią scenarijų. Galbūt pastebėsite ką nors pažįstamo. (Tačiau neskubėkite ieškoti pažystamų ženklų ar nuorodų. Prisiminkite, jog jūs taip labai norėsite aptikti, ką nors pažįstamą, kad net nepastebėsite, kad tai iš tiesų nėra tas kas norėjote, kad būtų.) Bebėjo jeigu oras bjaurus jums derėtų ieškotis pastogės. Jeigu jūs pasiklydote su visa grupe, aptarkite esančią situaciją ir bandykite visus išlaikyti ramius (labiausiai patys save). Bandykite grupę išlaikyti drauge nebent yra rimta priežastis išsiskirti. Ir nesutarimai tikrai nėra rimta priežastis išsisklaidymui.

#3   silver price 2013-08-02 @ 04:46

Vidutinė kelionių draudimo atlyginama žala siekia beveik 3800 litų. Daugiausia nuostolių draudimo bendrovės atlygina už užsienyje patirtas medicinines išlaidas, keleiviams susižeidus eismo įvykyje, netikėtai apsinuodijus maistu ar susirgus, taip pat už nukentėjusiojo pargabenimą į Lietuvą.

Palikti komentarą