BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 stalkurr

Neišsipildę Norai

Jų tiek daug, padebėsyse man nepasiekiami. Ir žodžiai kurie turėjo man padėti, jau seniai prarado savo galią. Šios svajonės ir norai liko man už nugaros, jau seniai nebepasiekiamos vietos.

Įsprausta į kampą laukiu kol galėsiu sau padėti. Tokia tuščia ir nereikalinga tame kampe jaučiuos. Neturiu kur dėti savęs, kad šis jausmas pranyktų. Širdyje lyg skylė atsivėrė. Nesiusiuvama, prisiminimus grąžinanti skylė, kuri mane degina kas dieną atsibudus. Graužiuosi dėl šansų kuriuos turėjau, bet niekada nepaėmiau. Tada jais netikėjau, dabar savęs už tai nekenčiu supratus, kad tas naivus laikotarpis baigiasi per greitai.

Tokia aš jau esu, bijanti nežinomybės. Ši baimė man sukliudė šitiek kartų, nežinau kaip iki šiol aš nė karto apie tai nepagalvojau. Galbūt, tada aš būčiau kitoks žmogus, galbūt dabar veide nebūtų nerimo.

Sulig kiekviena diena, kažkas vis stipriau suspaudžia širdį, rodydamas, kad laiko liko vis mažiau.

Sulig kiekviena naktim, akys bijo užsimerkti.

Dabar aš čia. Pasiklydęs savyje žmogus. Ieškantis savyje spynų kurias reikia atrakinti neegzistuojamais raktais.

Dabar aš čia.

Čia, baltoje karalystėje su juodai pilkais namukais.

Teen Idle - Marina & The Diamonds

Patiko (0)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   Deandre O. Brady 2013-05-31 @ 20:40

Nežinau, visokių jų buvo… tik, kai nebesi kartu su žmogumi taip kažkaip jie jau nebetenka prasmės. Na man labai svarbūs buvo žodžiai aš tave myliu… žiauriai paprasta ir banalu, bet iki to myliu tiek visko buvo ir galų gale vis tiek viskas baigėsi, nežinau, ar tai tikra meilė buvo, bet bent jau žodžiai nuoširdžiai ir man pirmai ištarti buvo… prisimenu ir dabar tą vakarą.

#2   Graciela Mcneil 2013-08-09 @ 01:30

Aš noriu atsikratyti nemalonių santykų poreikio. Aš dabar suprantu, kad pats (-i) sukūriau šią būseną, o dabar noriu atsikratyti tos mano sąmonėje glūdinčios nuostatos, kuri yra tos būsenos kūrėja. Nuo visko, kas man nereikalinga, aš išsilaisvinu. Aš išsilaisvinu nuo įtampos ir baimės. Išlaisvinu visą manyje susikaupusį pyktį ir baimę. Išsivaduoju iš kaltės jausmo. Išsivaduoju iš liūdesio. Aš atsikratau visų senų apribojimų. Aš išsilaisvinu ir esu rami.Susitaikau su savimi ir su gyvenimo vyksmu, nes suprantu, kad gyvenimas paklusnųjį veda, o priešgyniaujantį - priverčia. Aš esu saugus (-i). Manyje vyksta pozityvūs pokyčiai. Mano kūnas sveikas ir lieknas. Visur, kur aš einu, jaučiu meilę. Aš gyvenu tobuloje aplinkoje. Moku susikaupti ir vertinu visą tai, ką darau. Aš myliu save ir pritariu sau. Aš tikiu, kad gyvenimas suteiks man visa, kas gera. Aš verta geriausio ir dabar priimu tai. Aš esu verta turėti gražų namą ir aplinką, gerą vyrą ir sveikus ir paklusnius vaikus. Aš naujai suvokiu sėkmę. Aš sukuosi sėkmės rate.Aš kaip magnetas traukiu Dieviškąjį klestėjimą. Man seękasi taip kaip ir sapne nesapnavau. Turtai lipte limpa. Man atsiveria negirdėtos galimybės. Aš dėkinga už tai.

Palikti komentarą