BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 stalkurr

Meluoti lengva, sakyti tiesą sunku.

Kad ir dabar, kad ir šį visą gyvenimą. Kiek kartų melavome? Kiek kartų sakėme tiesą ar susimąstėme apie savo žodžius, apie visus šiuos metus, praleistus tamsoje kuri kartkartėmis pašviesėdavo.

Aš pamąsčiau. Stebėjau save iš savo dienoraščio, iš savo sielos šaknų. Kaip lengva ką nors apgauti, sumeluoti ir suklaidinti. Nereikia nė stengtis. Tik pasitikėti savimi, kad tau pavyks, kad tu išliksi saugus. Bet kaip sakoma, yla išlįs iš maišo, nors aš niekada nenešiojau jokio maišo. Visad jį paslėpdavau toje savo tamsioje dalelėje.

Bet ta tiesos akimirka vis tiek ateina. Galima pasirinkti bėgti, ar būti drąsiam. Būti tuo kas esi. Arba, vėl apgauti. Uždėti antrą sluoksnį, jei manai susitvarkysi. O aš taip ir padariau. Dabar maudausi savo mele, kurį netrukus turėsiu atskleisti, nes supratau, kad daugiau nebegalimą.  Jaučiu, kad artėja ta riba, kurios nenoriu peržengti. Tai vadinama, sveiku protu ir pasitikėjimu.

Tad manęs laukia įtempta savaitė. Turiu surasti vieną žmogų, duoti jai raštelį, savo atsiprašymą ir šokolado, kad išvengčiau klausimų, nes į juos nežinočiau kaip atsakyti. Tada laukia mama. Laukia tiesa. Ji kantriai laukia manęs, nes manimi dar tiki, bet aš pati savimi - ne.

Nuo tiesos nepabėgsi, nes ji laukia. Tyliai, ramiai laukia, nes žino, kad vis tiek pasiduosi, kaip aš dabar, bet aš dar suprantu, turiu dar kiek savęs viduje, kad žinočiau savo ribas, Daugelis žmonių to nesugeba. Peržengia tą ribą arba pervertina save. Aš nesakau, kad aš geresnė, nes aš kaip tik blogesnė. Nes neturėčiau žaloti savęs.

Atvirai rašant, jaučiuosi gerai. Ne, jaučiuosi puikiai. Žinau, turėčiau bijoti trijų kontrolinių rytoj ir to, kad praskipinsiu vieną pamoką. Dabar mokytojai rašo internete, tad nenuslėpsi.

Tiesa laukia. Ji yra. Jos neištrinsi. Ji lieka. Ji stovi šalia garbės ir ydų.

Och, kaip dabar norėčiau patikėti, kad viskas netikrą, kad atsibusčiau prieš tą lemtingą mano sugadinimo dieną ir viską ištaisyčiau, bet dabar tenka viską ištaisyti kitaip. Sunkesniu, man lemtu keliu, per vargą, tai mokestis už klaidą.

Jessie J - I Need This.

My heartbeats are slowly stopping, My days are crumbling down, My love is burning away, My life ir running far from me..

Patiko (0)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą