BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2013 stalkurr

Maybe I’m a bit lonely.

Galbūt. Tik galbūt, šiandien aš bijau. Bijau apsikeisti švelniais žodžiais. Bijau plačiai nusišypsoti. Bijau, kad viskas viduje suirs ir nebeliks nieko. Bijau savo sūrių ašarų, nes jose yra tiek daug skausmo, kurį paslėpiau už savo kaukių.

Galbūt. Tik galbūt aš užmiršau kas aš esu. Trumpam. Ne, meluoju. Jau seniai nebežinau.

Ir aš tikrai bijau, nes pajutau meilę. Nenoriu visko sugadinti. Vėl viską prarasti. Todėl bijau jausmų, gilių ir visiškai tikrų, kurie atspindi mane. Nes bijau, kad atsivėrus vėl gailėsiuos, todėl lengviau pasislėpti.

Patiko (0)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   Gay Barrera 2013-07-19 @ 15:02

Turiu draugą, kuris yra 14 metų jaunesnis. Jis sako, kad aš jam esu pirmoji ir tikroji meilė, svajonių moteris ir idealas. Esu vienintelė jam graži. Iki manęs jis turėjo žmoną, bet sakė, kad tai nebuvo meilė, o tik šiaip, nes tik su manimi suprato, kas yra meilė. Ir dabar jis gailisi, kad buvo su ja. Jam šlykštu, kad turi vaiką su viena, nors jam norėtųsi, kad viskas būtų buvę tik su manimi. Jis to paties reikalauja iš manęs. Aš turėčiau gailėtis savo praeities, gailėtis, kad turėjau vyrą, kad su juo turiu vaiką. Man turėtų būtų šlykštu, kad buvau su kažkuo, o ne su juo. Turėčiau grožėtis vien tik savo draugu, žavėtis juo.

#2   Clair P. Goodwin 2013-09-30 @ 20:46

Kaip aš galiu viso tai laikytis, kai matau jok net Tu pats nesinaudoji savo žodžiais?

Palikti komentarą