BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 stalkurr

Jaučiuosi tuščia. Veidmainė. Kalta. Melagė.

Skaudi, bet tai tiesa. Čia ne aš, niekada nebuvau aš. Nemoku daugiau atskirti tamsos nuo šviesos, nes pasiekiau savo melo galą.  Nemoku ištarti tiesos. Jau nebe. Sėdžiu čia sau ir verkiu. Nežinau dėl ko, bet žinau, kad tas noras vėl save žaloti grįžta.

Mano vidus toks tuščias, toks apleistas ir nereikalingas. Tuščias kiautas, tuščia erdvė pripildytą tuščių melų ir šypsenų. Aš jau sužalota. Iš vidaus. Ir ši širdis, dar plakanti, kaba kambaryje užrakinta spintelėje.

Pirmas lašas kraujo, kuriame išleistas  suskilęs pyktis.

Antras lašas kraujo, priminęs tuščias ašaras.

Žinau, tai neteisinga ir kvaila, bet per tą trumpa akimirką, tai gabalėlis laimės padedantis užmiršti visą skausmą prisikimšusį viduje.

Trečias lašas kraujo, šaltis pereina per sprandą, o aš klausiu savęs, ar tai teisinga?

Ketvirtas lašas kraujo, susimaišęs su vėl naujomis ašaromis. Kaip kvaila žaloti save, kaip kvaila tai daryti sau, bet tai jau ketvirtas kartas, kai man lengviau.

Penktas lašas kraujo, silpnas brūkštelėjimas, pasidavimas, žinojimas, kad reikia baigti. Padėtas peilis į šalį ir susigūžęs žmogutis kampelyje, žinantis, kad čia jis kaltas, nedrįstantis žiūrėti kitiems į akis.

Norėčiau ir aš mokėti šitaip reikšti save, o ne žaloti šitaip kvailai. Bet kaip sustoti, kai esi per daug silpna pasiduoti ir per daug stipri pasitraukti?

Neketinu dar pasitraukti, dar turiu vilčių. Nors ir menkų, mažų, bet aš galbūt dar galiu.

Iki kito įrašo, kuris tikiuosi, bus linksmesnis, nes po truputį atgaunu savitvardą ir pačią save. Panašu, kad audra baigiasi, panašu, kad ši tuštybė manyje - tėra senas vienišas šešėlis, nebeturintis kur trauktis.

Plumb - Cut

Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras ↓

#1   link directory 2012-02-14 @ 22:09

link directory…

Jauciuosi tušcia. Veidmainė. Kalta. Melagė….

[WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (176.9.207.210) doesn’t match the comment’s URL host IP (87.76.30.125) and so is spam.