BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 stalkurr

Ar aš beširdė? Pasakyk, kad taip.

Įvyko kai kas. Netyčia, bet įvyko. Kai ką sulaužiau, kas brangu mano geriausiai draugei. Ir jaučiuosi kalta. Ne todėl, kad tą daiktą sulaužiau, nes tą akimirką nejaučiau jokios kaltės, tik truputį laimės, o todėl, kad aš jos kaip tik nejaučiau. Kokia aš draugė?

Mes jau kaži kiek laiko draugės. AŠ ją velniškai gerai pažįstu ir galiu nuspėti. Čia ir problema. Ji man pradeda atrodyti nuobodi, niekada nesikeičianti ir tas faktas, kad ji stipresnė už mane ( ne fiziškai) nervina. Taip, aš pavydus žmogus. Ir jau kurį laiką noriu jai pasakyti, kad mes nebegalime būti draugėmis.

Bet kaip aš tai galėčiau ištarti? Mažiausiai man reikia dramos ir jaustis vieniša - su ja, bent jau kažkiek kompanijos. Todėl aš laukiu, kada ji tuos žodžius ištars, kad ji būtų mažiau įskaudinta. Mano jausmai šioje dalyje nesvarbūs. Vistiek gyvenimo neturiu, tik kompas. Žinau, tai savanaudiška, bet šitaip… AŠ nemėgstu skaudinti kitus. Jau geriau atvirkščiai. Tegul jie skaudina mane, nes tą skausmą aš galiu nuslėpti. O jos veide, tai atsispindės taip ryškiai, kad nebus malonu žiūrėti.

Ach, aš siaubinga draugė.

Insert Knife Here, please.

x x x x x x

Patiko (0)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą